• Obecnie brak na stanie
Kasa fiskalna Novitus Sento Online

Kasa fiskalna Novitus Sento Online

Obecnie brak na stanie
2 200,00 zł
Brutto

Sento Online to niezawodny mechanizm drukujący oraz trwała klawiatura, urządzenie gwarantuje automatyczną współpracę z Centralnym Repozytorium Kas i płynną wymianę danych z terminalami płatniczymi. Oprócz tego, kasa Sento Online pozwoli Ci na wygodne zarządzanie bazą towarową, w której skonfigurujesz nawet 50 000 PLU, jak również na stosowanie długich nazw produktów i usług.

Programowanie kasy, szkolenie oraz fiskalizacja w cenie!

Produkt dostępny za zamówienie.

 

Ogólne informacje:

Przewodowa lub bezprzewodowa komunikacja z CRK

Nowoczesny model Sento Online charakteryzuje się zaawansowaną funkcjonalnością, dzięki której samodzielnie współpracuje z bazą danych Centralnego Repozytorium Kas. W podstawowym wariancie urządzenie transmituje wszystkie wymagane informacje do CRK za pośrednictwem portu Ethernet (przewodowo). Model Sento Online da się jednak wzbogacić o zewnętrzne, dodatkowe interfejsy, dzięki którym połączenie z Centralnym Repozytorium Kas będzie się odbywało bezprzewodowo, np. przy zastosowaniu modułu Wi-Fi bądź modemu GSM.

Baza towarowa o wielkości 50 000 PLU

Kasa Novitus sprawdza się świetnie przy obsłudze dużego asortymentu. W modelu Sento Online można skonfigurować maksymalnie 50 000 pozycji PLU, które da się dodatkowo podzielić na 100 grup. Poza tym, urządzenie zapewnia np. kontrolowanie stanów magazynowanych sprzedawanych towarów, obsługę rabatów, korzystanie z funkcji „sprawdzarki cen” oraz stworzenie zależności między wybranymi elementami asortymentu (kompletów). Zaletą kasy Novitus jest również wystawianie paragonów fiskalnych z długimi nazwami produktów lub usług - do 40 znaków (z opcją ustawienia opisu).

Pamięć chroniona - wygodne i rzetelne archiwizowanie dokumentów

Jedną z kluczowych funkcjonalności Novitus Sento Online jest archiwizowanie danych o ewidencjonowanym obrocie w formie elektronicznej, m.in. informacji dotyczących wydawanych paragonów fiskalnych. Urządzenie wykorzystuje w tym celu starannie zabezpieczoną pamięć chronioną. Wspomniane rozwiązanie techniczne zapewnia zarówno rzetelne, jak i komfortowe archiwizowanie dokumentacji. Poza tym, poszczególne informacje, zapisane w pamięci chronionej urządzenia, można w każdej chwili wydrukować czy odczytać na komputerze (za pomocą programu dołączonego do kasy).

Wiele różnorodnych interfejsów w standardzie

Ta kasa od Novitus szybko stanie się centrum systemu sprzedaży w Twojej firmie! Sento Online już w standardzie posiada zróżnicowane porty: 2 x RS-232, 2 x USB host (A), USB Device (B) oraz Ethernet. Oprócz tego, kasę da się rozszerzyć o moduł do bezprzewodowego wysyłania informacji - Bluetooth lub Wi-Fi. W rezultacie, Model Sento Online oferuje płynną współpracę z wieloma urządzeniami, m.in. komputerem, skanerem kodów kreskowych, wagą elektroniczną, terminalem płatniczym, drukarką paragonową czy szufladą kasową.

Kasa online z mocnymi podzespołami

Obecne w kasie fiskalnej Novitus Sento Online wysokiej klasy podzespoły zapewniają błyskawiczne wykonywanie codziennych obowiązków. Ten model wyposażono przede wszystkim w procesor o taktowaniu 524 MHz, 256 MB pamięci RAM i 4 096 pamięci Flash. Ponadto, Sento Online pracuje pod kontrolą systemu Linux, dzięki czemu gwarantuje stabilne i sprawne funkcjonowanie nawet w czasie intensywnego użytkowania. Zacznij korzystać z wyjątkowo wydajnej i wszechstronnej kasy online od Novitus!

2 czytelne ekrany i definiowalna klawiatura

Novitus Sento Online oferuje stały dostęp do przejrzystych informacji na temat przebiegu obsług - zarówno operatorowi, jak i klientowi firmy. W tym urządzeniu obecne są 2 podświetlane, graficzne ekrany LCD, które pracują w rozdzielczości 132 x 32 piksele. Sento Online można też wyposażyć w opcjonalny, wolnostojący wyświetlacz 4,3" (umieszczony na słupku). Ponadto, ten model marki Novitus posiada klawiaturę z programowalnymi przyciskami. Natomiast skróty klawiszowe umożliwiają m.in. ustawienie trybu szybkiej sprzedaży oraz bezpośrednie wywoływanie konkretnych funkcji.

Rodzaj urządzenia
Kasy fiskalne ONLINE
Funkcje dodatkowe
Drukuje NIP nabywcy na paragonie
Współpracuje z terminalem płatniczym
Brak opini

Zobacz także

Wykorzystujemy pliki cookie. Więcej szczegółów.

Produkt został dodany do porównania.