• Nowy
Kasa fiskalna ONLINE Datecs WP-50...

Kasa fiskalna ONLINE Datecs WP-50 PLUS / Pakiet GSM na 3 lata

Towar dostępny w magazynie własnym
1 900,00 zł
Brutto

Kasa stacjonarna lub mobilna dla handlu i usług, baza towarowa 40 000 PLU, logo graficzne na paragonie, wymiana papieru typu „WRZUĆ I PRACUJ”, akumulator litowo-polimerowy 7.4 V/2000mAh, praca w niskich temperaturach do -10°C, współpraca z terminalem płatniczym oraz z Centralnym Repozytorium Kas.

Polecamy terminal w jedynej takiej ofercie na rynku! W ramach Programu Polska Bezgotówkowa możesz go mieć już za 0 zł, aż przez 12 miesięcy! – Bez kosztów dzierżawy i prowizji od transakcji (do 100 tysięcy zł obrotu). Bez ukrytych opłat! Brak kosztów za niewygenerowanie określonego obrotu na terminalu.

Programowanie kasy, szkolenie oraz fiskalizacja w cenie!

 

Ogólne informacje:

Ogólne informacje:

Kasa fiskalna online DATECS WP-50 PLUS D to urządzenie zaprojektowane do pracy mobilnej i stacjonarnej.

To najmniejsza kasa w naszej ofercie wyposażona w wydajną baterię litowo-polimerową.

Potwierdzony badaniami zakres temperatury pracy pozwala użytkować urządzenie nawet przy -10°C. Ergonomię pracy zapewnia gumowany spód obudowy gwarantujący pewny uchwyt kasy.

Natomiast system wymiany papieru typu „WRZUĆ I PRACUJ” sprawia, że obsługa kasy jest jeszcze prostsza nawet dla początkującego użytkownika.

Starannie opracowana konstrukcja urządzenia jak i bogaty wachlarz interfejsów komunikacyjnych oraz funkcji dodatkowych urządzenia sprawia, że doskonale nadaje się dla handlu obwoźnego, usług świadczonych przez lekarzy, prawników, fryzjerów czy kosmetyczki. Kasa znajduje zastosowanie również w rejestracji usług budowlanych oraz sprzedaży paliw stałych np. węgla, węgla brunatnego, koksu i półkoksu przeznaczonych do celów opałowych.

Idealna do rejestracji usług czasowych np. parkingi, wypożyczalnie, gry, place zabaw.
 
Zapewniony w ramach trzyletniego pakietu GPRS dostęp do Internetu umożliwia połączenie z CRK z dowolnego miejsca w kraju. Nielimitowany pakiet danych daje gwarancję przesyłania dowolnej wielkości informacji zgodnie z odebranym z Repozytorium Ministerstwa Finansów harmonogramem dla kasy. Przed upływem ważności karty SIM użytkownik kasy za pośrednictwem właściwego serwisu dostanie informację i będzie mógł dobrowolnie odnowić pakiet na kolejny okres.

Rodzaj urządzenia
Kasy fiskalne ONLINE
3 szt.
Brak opini

Zobacz także

Wykorzystujemy pliki cookie. Więcej szczegółów.

Produkt został dodany do porównania.