• Obecnie brak na stanie
Kasa fiskalna Novitus Mała ONLINE

Kasa fiskalna Novitus Mała ONLINE

Obecnie brak na stanie
1 850,00 zł
Brutto

Jak sama nazwa mówi jest to mała poręczna kasa fiskalna online która nie tylko komunikuje się z CRK oraz terminalami do kart płatniczych, ale też wyróżnia się zaawansowanymi parametrami użytkowymi. Urządzenie obsługuje bazę towarową zawierającą do 20 000 pozycji PLU!

 

Ogólne informacje:

Online'owe transmitowanie informacji do CRK

Wśród rozwiązań obecnych w tej kasie fiskalnej znalazła się pełna funkcjonalność online. Urządzenie już w standardzie gwarantuje nie tylko płynne połączenie z terminalami płatniczymi, ale także transmitowanie danych do CRK (Centralnego Repozytorium Kas). Ponadto, model Mała Online może przesyłać wszystkie informacje na różne sposoby. W standardowej konfiguracji technologicznej urządzenie posiada interfejs komunikacyjny Ethernet, ale można je rozszerzyć o modem GSM lub moduł Wi-Fi. W drugim przypadku kasa rejestrująca od Novitus zagwarantuje też bezprzewodowe połączenie z CRK.

Baza towarowa o pojemności 20 000 pozycji PLU!

Pomimo naprawdę niewielkich gabarytów, Mała Online pozwala na wszechstronne zarządzanie dużym asortymentem. W tym urządzeniu do dyspozycji użytkownika jest baza towarowa o pojemności 20 000 PLU! Ponadto, kasa pozwala na podział zdefiniowanych produktów czy usług na 100 grup, co usprawnia m.in. wprowadzanie promocji na konkretne kategorie firmowego asortymentu. Niewątpliwą zaletą modelu Mała Online jest też precyzyjne identyfikowanie pozycji PLU na paragonach fiskalnych. Wszystkie produkty lub usługi mogą posiadać jednoznaczne, 40-znakowe nazwy.

Rzetelne przechowywanie dokumentów

Pamięć chroniona jest jednym z kluczowych ogniw, jakie znalazło się w kasie fiskalnej Novitus Mała Online. Dzięki tej funkcjonalność urządzenie nie wymaga gromadzenia ważnej dokumentacji na zadrukowanych rolkach papieru. Model Mała online automatycznie zapisuje informacje dotyczące prowadzonej ewidencji właśnie w pamięci chronionej. Rozwiązanie to wpływa pozytywnie zarówno na wygodę pracy, jak i skuteczne zabezpieczenie istotnej dokumentacji. Dodatkowo, po zastosowaniu oprogramowania od Novitus kasa zapewnia swobodny dostęp do informacji zapisanych w pamięci chronionej.

Złącza RS-232, USB i Ethernet w standardzie

Mała Online oferuje duże możliwości w kwestii współpracy z innymi urządzeniami, np. komputerem, terminalem do kart płatniczych, czytnikiem, wagą elektroniczną, szufladą kasjerską czy drukarką paragonową. W tej kasie obecne są zarówno złącza typu USB, jak i port RS-232 czy Ethernet. Mała Online radzi sobie więc idealnie nawet podczas działania w rozbudowanym rozwiązaniu systemowym. Ponadto, po zastosowaniu opcjonalnych modułów - Bluetooth albo Wi-Fi - kasa fiskalna Novitus zaoferuje też bezprzewodowe połączenie z różnymi urządzeniami.

Stabilne oprogramowanie Linux i przydatne funkcje

Poszukujesz kasy rejestrującej, która posiada wydajne podzespoły i oferuje korzystanie z praktycznych funkcji? Mała Online będzie doskonałym wyborem! Urządzenie zostało wyposażone w procesor 524 MHz, 256 MB RAM i 4 096 MB Flash, a także pracuje w oparciu o stabilny system operacyjny Linux. Poza tym, w kasie Novitus dostępne jest zarówno eksportowanie bądź importowanie danych przy pomocy pendrive’a, jak i transmitowanie informacji o prowadzonej sprzedaży na wskazany adres e-mail (np. wystawianych raportów dobowych i miesięcznych).

Wytrzymała i przyjazna w obsłudze technologia drukowania

Wytrzymała i praktyczna w obsłudze technologia wydruku, którą zastosowano w kasie Novitus Mała Online, przyspiesza wykonywanie firmowych obowiązków. Dzięki niej urządzenie szybko wystawia czytelne paragony fiskalne oraz zapewnia dziecinnie łatwą instalację papieru termicznego. W przypadku tego mechanizmu wymiana wspomnianego materiału eksploatacyjnego odbywa się na zasadzie "wrzuć i pracuj" i zajmuje dosłownie chwilę. Dodatkowo, kasa Mała Online może wystawić dowód sprzedaży z NIP-em klienta oraz ustawionym wcześniej logo działalności w nagłówku.

Szybka sprzedaż dzięki skrótom klawiszowym

Kasę Mała Online można obsługiwać przy zastosowaniu przyjaznego i praktycznego interfejsu użytkownika. Po pierwsze, urządzenie posiada 2 graficzne ekrany LCD, więc komunikaty na temat przebiegu wszystkich transakcji są widoczne zarówno dla klientów firmy, jak i kasjera. Po drugie, Mała Online została wyposażona w alfanumeryczną, mechaniczną klawiaturę z 19 klawiszami, która pozwoli m.in. na skonfigurowanie trybu szybkiej sprzedaży popularnych pozycji towarowych.

Duża moc, niewielkie gabaryty

Novitus Mała Online jest kompaktową kasą fiskalną, która sprawdzi się w niewielkich i średnich punktach oraz nawet przy mobilnym prowadzeniu sprzedaży lub świadczeniu usług. Wymiary tego urządzenia wynoszą jedynie 194 x 105 x 215 mm (szerokość, wysokość, głębokość). W przypadku modelu Mała Online ważne jest również to, że kasa cechuje się szczelną i wytrzymała obudową, która zapewnia odporność na intensywne użytkowanie. Poza tym, urządzenie wyposażono w wydajny akumulator o mocy 3 000 mAh, gwarantujący ciągłość pracy nawet wtedy, gdy zabraknie zewnętrznego źródła zasilania. Zainwestuj w niezawodną, pełną energii i przyjazną w obsłudze kasę fiskalną online!

Dane techniczne

Nazwa: MAŁA ONLINE
Typ: kasa fiskalna
Przeznaczenie: małe i mobilne punkty handlowe, gastronomiczne i usługowe

Parametry urządzenia

Liczba towarów: 20 000
Liczba stawek PTU: 7
Liczba grup towarowych: 100
Liczba kasjerów: 32
Rabaty/narzuty: tak
Pojemność bufora ON-LINE: 20 000
Opakowania: 64
Nazwa towaru: 40 znaków

Mechanizm drukujący

Rodzaj: termiczny, typu clamshell
Typ: Fujitsu FTP 628
Szerokość papieru: 57 mm

Klawiatura

Rodzaj: mechaniczna, switchowa
Liczba klawiszy: 19
Klawisze szybkiej sprzedaży: 
10 w trybie "szybka sprzedaż"

Wyświetlacze

Klient: LCD graficzny podświetlany, 192x48 pikseli
Kasjer: LCD graficzny podświetlany, 192x48 pikseli

Złącza

Złącza komunikacyjne: 1 x RS232, 3 x USB Host (A), 1 x USB Device (B), LAN (Ethernet)
Współpraca z urządzeniami: Komputer, Czytnik kodów kreskowych (skaner), Waga elektroniczna, Terminal płatniczy (EFT), PIN PAD programowalny (EFT), Drukarka zamówień, Monitoring (monitor wydruku), WiFi dongle (WAN), BT dongle, BT LE dongle, Modem GSM 3
Sterowanie szufladą: tak (aktywna)

Zasilanie

Z sieci: 230 V / 12V 2A, zasilacz zewnętrzny
Awaryjne: akumulator 6V, 3Ah

Wymiary

Szerokość/wysokość/głębokość: 194 x 105 x 215 mm
Waga: 1,5 kg
Rodzaj urządzenia
Kasy fiskalne ONLINE
Brak opini

Zobacz także

Wykorzystujemy pliki cookie. Więcej szczegółów.

Produkt został dodany do porównania.