• Obecnie brak na stanie
Drukarka Fiskalna Novitus BONO ONLINE

Drukarka Fiskalna Novitus BONO ONLINE

Obecnie brak na stanie
3 300,00 zł
Brutto

Drukarka fiskalna BONO ONLINE to wydajne podzespoły, zaawansowany mechanizm termiczny i obsługa nawet 1 000 000 pozycji towarowych! Urządzenie zapewnia szybkie wystawianie paragonów dla klientów indywidualnych i faktur VAT. Model Bono Online posiada też 2 graficzne ekrany LCD (kasjera i nabywcy) oraz podświetlane przyciski, umożliwiające proste poruszanie się po menu.

Produkt dostępny na zamówienie.

 

Ogólne informacje:

Połączenie z CRK również w trybie bezprzewodowym

Jedną z podstawowych funkcjonalności Bono Online jest wysyłanie informacji do Centralnego Repozytorium Kas, m.in. na temat emitowanych dokumentów oraz wykonywanych przeglądów technicznych. W standardzie współpraca z CRK odbywa się przy użyciu portu Ethernet. Poza tym, drukarkę Novitus da się rozbudować o dodatkowy moduł Wi-Fi bądź modem GSM. Po zastosowaniu któregoś ze wspomnianych interfejsów Bono Online zagwarantuje również bezprzewodowe wysyłanie danych do Centralnego Repozytorium Kas.

Obsłuży do 1 000 000 pozycji PLU

Ta drukarka Novitus gwarantuje niezawodną obsługę gigantycznej bazy towarowej. Po skonfigurowaniu wszystkich elementów asortymentu w oprogramowaniu sprzedażowym, Bono Online może współpracować z maksymalnie 1 000 000 PLU! Ponadto, zaletą tej drukarki jest emitowanie paragonów z długimi nazwami pozycji towarowych - nawet do 40 znaków (z opcją zaprogramowania dodatkowych linii opisu). Sięgnij po nowoczesne urządzenie online, dzięki któremu bez problemu zadbasz o jednoznaczną identyfikację asortymentu firmy.

Wygoda pracy dzięki pamięci chronionej

Zastosowana w Novitus Bono Online pamięć chroniona zapewnia komfortowe i bezpieczne przechowywanie istotnej dokumentacji firmowej. Za sprawą wspomnianego rozwiązania drukarka automatycznie zapisuje informacje dotyczące prowadzonej ewidencji (na cyfrowym nośniku). Ponadto, w każdej chwili będziesz mógł sprawdzić dane zgromadzone w pamięci chronionej. Model Bono Online oferuje zarówno wydruk zapisanych dokumentów, jak i ich odczyt przy pomocy komputera z zainstalowanym oprogramowaniem od Novitus (dostarczanym w zestawie z urządzeniem).

Różnorodne porty i protokoły komunikacyjne

Drukarkę Novitus wyposażono w różnorodne interfejsy komunikacyjne, które oferują współpracę z komputerem POS i szufladą na pieniądze. Urządzenie już w standardzie posiada 2 złącza RS-232, wejście USB oraz port Ethernet. Opcjonalnie ten model można także wzbogacić o interfejsy do bezprzewodowej wymiany danych, np. moduł Bluetooth. Oprócz tego, w drukarce fiskalnej zastosowano popularne protokoły komunikacyjne, m.in. Novitus XML. Dzięki nim urządzenie zapewnia kompatybilność z wieloma programami sprzedażowymi i sprzedażowo-magazynowymi dla biznesu.

Prosty w obsłudze i wydajny mechanizm drukujący

Model Bono Online wystawia dokumenty przy zastosowaniu wydajnego i praktycznego mechanizmu termicznego Seiko LTPC 245. Co ważne, technologia wydruku obecna w tym urządzeniu odznacza się nie tylko dobrymi parametrami technicznymi, ale także wysoką kulturą pracy. Bono Online szybko emituje różnorodne wydruki, m.in. paragony fiskalne, oraz zapewnia oszczędne zużycie rolki papieru termicznego. Ponadto, mechanizm drukujący w tym urządzeniu umożliwia bardzo proste zainstalowanie materiału eksploatacyjnego - za zasadzie "wrzuć i pracuj".

Szeroki zakres obsługiwanych dokumentów

Model Bono Online od Novitus oferuje wystawianie zarówno paragonów fiskalnych, jak i faktur VAT oraz dokumentów niefiskalnych, w tym różnych potwierdzeń, podsumowań, raportów czy informacji dotyczących aktualnych promocji. Urządzenie wyposażono też w funkcję modyfikowania wielkości czcionek, co pozwala np. na umieszczanie dużych kodów na wydrukach. Poza tym, Bono Online umożliwia wystawienie paragonu fiskalnego z NIP-em klienta. Oto wydajne urządzenie z wielozadaniową technologią wydruku!

Rodzaj urządzenia
Drukarki fiskalne ONLINE
Brak opini

Wykorzystujemy pliki cookie. Więcej szczegółów.

Produkt został dodany do porównania.