Wyrabiamy pieczątki w 5 minut

PIECZĄTKI MODICO

Szeroki asortyment rozmiarów i typów nowoczesnych pieczątek w oprawach Modico. Nasze pieczątki to połączenie innowacyjnej technologii produkcji, estetycznego i nowoczesnego wyglądu oraz wysokiej trwałości i funkcjonalności.

Oferowane przez nas pieczątki to gwarancja:

niezawodnej pracy – każda pieczątka firmowa Modico gwarantuje 5 x więcej odbić niż tradycyjny automat, w doskonałej rozdzielczości.

komfortu użytkowania – pieczątki i stemple Modico mają ergonomiczny, opływowy kształt i są wykonane z przyjemnego w dotyku materiału.

prostoty działania – każdy stempel naszej firmy pracuje płynnie, a uzupełnienie tuszu jest łatwe i nie powoduje powstawania zabrudzeń.

PIECZĄTKI NOMO
Nowy kształt i rozmiar

Najnowsze pieczątki w innowacyjnych oprawach NOMO. Wyrób w 5 minut na maszynach błyskowych Modico. NOMO to pieczątka zaprojektowana z myślą o klientach szukających najlepszych rozwiązań w umiarkowanej cenie.

Pokrywka wkomponowana w bryłę oprawy, oryginalny kompaktowy kształt przełamujący wszelkie stereotypy. Gwarantujemy nawet 20000 odbić lub 7 lat użytkowania bez uzupełniania tuszu.

Możliwość samodzielnego, łatwego uzupełniania tuszu - brak chemii i odpadów w procesie produkcyjnym - możliwość umieszczenia dowolnej treści na pieczątce, nawet zdjęcia.

DŁUGOPISY z pieczątką w skuwce

 Eleganckie i nowoczesne artykuły piśmiennicze Modico z funkcją stemplowania. Spełnią oczekiwania wymagających klientów. Modico S to perfekcyjna jakość wykonania i najwyższa trwałość. Szeroka gama wzorów dla piór i długopisów. 

Wewnątrz pieczątka na solidnym, metalowym wahadełku. Wewnątrz każdego pióra lub długopisu Modico S znajduje się pieczątka. By ją uruchomić, należy zdjąć skuwkę. Wówczas automatycznie otwiera się ruchome wachadełko, do którego przymocowana jest stemplująca gumka.

Stempluje się w bardzo prosty sposób - trzymając długopis za rękojeść dotyka się stemplującą gumką do papieru. Maczanie w poduszce ani uzupełnianie tuszu nie są wymagane. Pieczątka może zawierać nawet 4 wersy drobną czcionką. Płytka tekstowa ma wymiary 34 x 8 mm i pozwala wykonać skład/nadruk o wielkości 33 x 7 mm.

PIECZĄTKI - uzupełnianie tuszu

W trzech prostych krokach uzupełnisz tusz w swojej pieczątce Modico. Prosta i jasna instrukcja, a cały proces łatwy technicznie.

- wyciągnij wewnętrzną część pieczątki

- wlej po kilka kropel tuszu olejowego PIGMENT do każdego otworu

- wciśnij z powrotem wewnętrzną część pieczątki w oprawkę

Jak zlecić wykonanie pieczątki:

1. Osobiście w naszym punkcie obsługi klienta

2. Pocztą elektroniczną

a) Podajemy rozmiar pieczątki,

b) Podajemy treść do umieszczenia na pieczątce

c) Wybieramy kolor tuszu

d) Nasz pracownik odsyła przygotowany projekt do zatwierdzenia

Dostępne formy płatności:

1. Gotówka

2. Karta płatnicza

3. Płatność BLIK

4. Przelew (dla stałych klientów)

Pełen katalog produktów MODICO: Pobierz

Nasz cennik: Pobierz

Jeśli cenisz jakość i niezawodność

Dział usług poligraficznych

Godziny otwarcia

Pon. Pt od 7:30 do 18:00
Sobota - od 9.00 do 14.00

ZAPRASZAMY DO NASZEGO PUNKTU W PŁOCKU

PRZY UL. PADLEWSKIEGO 5

mail: ksero@copi-flex.pl

(024) 264-00-71 wew 105
(024) 264-35-70 wew 105
(024) 266-45-54 wew 105

Telefon mobilny: 509 974 576

Wykorzystujemy pliki cookie. Więcej szczegółów.

Produkt został dodany do porównania.