• Obecnie brak na stanie
Linka zabezpieczająca do laptopów,...

Linka zabezpieczająca do laptopów, MT5500

Obecnie brak na stanie
27,00 zł
Brutto

LAPTOP ANTITHEFT LOCK - Przeciwkradzieżowa linka z zamkiem do laptopów

Przeciwkradzieżowa linka z zamkiem do laptopów o długości 2m wykonana z utwardzanej stalowej plecionki. Podwyższona odporność na przecinanie i opatentowany zamek wydatnie podnoszą bezpieczeństwo Twojego laptopa w każdej sytuacji. Każda linka posiada swój unikalny kluczyk.

Sprzedaż w ramach "czyszczenia magazynów" - ostatnia sztuka!!!!!

 

Whitenergy oferuje najwyższej jakości uniwersalne zasilacze do laptopów, dostępne na naszym rynku. Masywna obudowa zasilacza marki Whitenergy, kryje w sobie podzespoły, których nie znajdziesz w tanich odpowiednikach. Jest doskonałą alternatywą dla drogich, oryginalnych zasilaczy, a ze względu na swój uniwersalny charakter na pewno docenią go użytkownicy, którzy posiadają laptopy różnych marek i co za tym idzie potrzebują zasilacza, za pomocą którego będą w stanie naładować każdy ze swoich komputerów.

Dzięki zastosowaniu fabrycznie nowych elementów zasilacze Whitenergy jako jedne z nielicznych na rynku, spełniają restrykcyjne normy EMC, LVD, RoHS2 - nie powodują zakłóceń urządzeń elektrycznych oraz same nie ulegają takim zakłóceniom.

Specyfikacja:

  • działa w zakresie: 11-14V DC
  • napięcie prądu stałego: 15V/16V/18V/19V/20V/22V/24V
  • maksymalna moc wyjściowa 80 Wat
  • w zestawie komplet 8 szt. wymiennych wyjść o różnych średnicach (daje szeroką możliwość ładowania różnych modeli laptopów)

Sprzedaż w ramach "czyszczenia magazynów" - ostatnia sztuka !!!!!!

Stan
Fabrycznie nowy
Rodzaj
Produkt oryginalny
Brak opini

Wykorzystujemy pliki cookie. Więcej szczegółów.

Produkt został dodany do porównania.