Podpis elektroniczny kwalifikowany

rSign – kwalifikowany podpis elektroniczny “w chmurze”

rSign podpis “w chmurze” to najnowsze rozwiązanie Kwalifikowanego Podpisu Elektronicznego udostępnione przez Centrum Certyfikacji CenCert. Dzięki niemu masz dostęp do łatwego i szybkiego narzędzia do elektronicznego podpisywania wszelkich dokumentów i umów, tak jak przy tradycyjnym podpisie elektronicznym – wszystko przy zachowaniu pełnej mocy prawnej. Posiadając podpis elektroniczny rSign w sposób komfortowy zoptymalizujesz swoją codzienną pracę, jednocześnie oszczędzając czas i pieniądze.

rSign podpis “w chmurze” – zalety

  • Dzięki temu, że Twoim narzędziem jest telefon komórkowy, możesz potwierdzać swoją tożsamość w dowolnym momencie – telefon masz zawsze przy sobie.
  • W przypadku kradzieży bądź zniszczenia telefonu, podpis jest bezpieczny, a jego konfigurację można przenieść na inny aparat bez dodatkowych kosztów.
  • Masz możliwość skonfigurowania podpisu w niespodziewanej sytuacji (np. na wyjeździe, bez karty z podpisem).

W takiej sytuacji potrzebujesz tylko:

– skonfigurowany telefon;

– komputer;

– oraz oprogramowanie PEM-HEART

Certyfikat kwalifikowany CenCert oraz eSign, czyli podpis ,,w chmurze" to łatwe i szybkie narzędzia do elektronicznego podpisywania dokumentów, czy też umów przy zachowaniu pełnej mocy prawnej.
Wykorzystywane są m.in. do składania deklaracji w ZUS, podpisywania faktur, wszelkich dokumentów biznesowych, a nawet do udziału w aukcjach na elektronicznych platformach przetargowych. Przy użyciu certyfikatu kwalifikowanego można rejestrować dane w UODO (Urząd Ochrony Danych Osobowych), przesyłać dane do GIIF (Generalny Inspektor Informacji Finansowych), a także kontaktować się z Urzędami Administracji Publicznej.
Rewelacyjne rozwiązanie dla każdego przedsiębiorcy.
Oszczędzaj swój czas i pieniądze – zamów dowolny zestaw i podpisuj elektronicznie już dziś!
Zapraszamy!
Copi-Flex Płock,
ul. Padlewskiego 5
DZIAŁ HANDLOWY
?501-772-075
?(24) 264-00-71 wew. 106
?komputery@copi-flex.pl
WIĘCEJ INFORMACJI NA STRONIE:

Zobacz nasze AukcjeWykorzystujemy pliki cookie. Więcej szczegółów.

Produkt został dodany do porównania.