Masz komputer albo laptop który odmawia współpracy?

Jakie usługi wykonujemy:

  • Przeglądy i konserwacje układów chłodzenia - dla poprawnej pracy każdego komputera stacjonarnego jak i laptopa bardzo ważne jest skuteczne odprowadzanie ciepła wytwarzanego przez mikroprocesor, układ karty graficznej a w przypadku jednostek stacjonarnych również zasilacz.
  • Formatowanie dysków HDD/SSD i instalacje systemów operacyjnych - Jeśli z jakiegoś powodu konieczne jest wyczyszczenie zawartości dysku systemowego i ponowna instalacja systemu operacyjnego.
  • Naprawy bieżące - jeśli komputer lub laptop nie włącza się, zawiesza się w trakcie pracy, bardzo wolno wykonuje polecenia lub występują jakiekolwiek inne nieprawidłowości w pracy.
  • Usuwamy złośliwe oprogramowanie - Pomagamy usunąć wirusy oraz wszelkiego typu złośliwe oprogramowanie potocznie określane min. jako: robaki, konie trojańskie. backdoory, oprogramowanie szpiegujące, exploity, rootkity, keyloggery jak również oprogramowanie szantażujące typu ransomware.
  • Instalujemy i konfigurujemy sieci komputerowe - Pomagamy, zaplanować, wykonać i skonfigurować sieć zarówno w domu gdzie połączymy np dwa urządzenia aby korzystały z jednego źródła dostępu do internetu, jak i w dużej firmie gdzie pracuje np kilkanaście jednostek PC, kilka urządzeń wielofunkcyjnych,  serwery, routery, switche i centrala telefoniczna VOIP.
  • Instalujemy i konfigurujemy oprogramowanie użytkowe - pomagamy zainstalować i skonfigurować oprogramowanie takie jak: pakiety biurowe, programy antywirusowe, programy do obsługi poczty elektronicznej. alternatywne przeglądarki internetowe, oprogramowanie magazynowo-księgowe oraz wspomagające np Subiekt, Płatnik. SIO.
  • Odzyskujemy dane z dysków HDD/SSD pamięci przenośnych - Jeśli z jakiegoś powodu nie możesz uzyskać dostępu do ważnych danych które zostały przez pomyłkę wykasowane lub znajdują się na uszkodzonym nośniku.
  • Zapewniamy bezpłatne konsultacje i wyceny kosztów naprawy - bezpłatna ocena kosztów naprawy dotyczy sprzętu dostarczonego do naszego serwisu.
  • Usługi wykonujemy u klienta lub w naszym serwisie w Płocku przy ul. Padlewskiego 5.

Bezpłatnie oceniamy koszty naprawy

Dział Usług Serwisowych

GODZINY PRACY:

Pon. - Pt. od 7:00 do 17:00
Sob. - nieczynne

ZAPRASZAMY DO NASZEGO PUNKTU W PŁOCKU

PRZY UL. PADLEWSKIEGO 5

mail: serwis@copi-flex.pl

tel. 24 264-00-71
tel. 24 264-35-70
tel. 24 266-45-54

WEWNĘTRZNY 103 LUB 109

tel. mob. +48 509 974 576

Dział Usług Serwisowych

GODZINY PRACY:

Pon. - Pt. od 7:00 do 17:00
Sob. - nieczynne

ZAPRASZAMY DO NASZEGO PUNKTU W PŁOCKU

PRZY UL. PADLEWSKIEGO 5

mail: serwis@copi-flex.pl

tel. 24 264-00-71
tel. 24 264-35-70
tel. 24 266-45-54

WEWNĘTRZNY 103 LUB 109

tel. mob. +48 509 974 576

Pełen zakres usług świadczonych przez nasz serwis:

Copi-Flex - Nasza średnia ocena w google to 4,2 / 5 na podstawie 71 recenzji. | Sprawdź nasze opinie, Napisz swoją recenzję

Wykorzystujemy pliki cookie. Więcej szczegółów.

Produkt został dodany do porównania.