Masz problem z drukarką lub ploterem?

Nasza oferta obejmuje:

  • Przeglądy i konserwacje okresowe - aby zapewnić jak najdłuższą bezawaryjną pracę urządzenia.
  • Naprawy bieżące - jeśli występują problemy z jakością wydruku, zakleszczeniami papieru lub inne nieprawidłowości w działaniu urządzenia.
  • Konfigurację urządzeń w sieci komputerowej - aby udostępnić korzystanie z funkcji drukowania na danym urządzeniu z kilku stanowisk komputerowych.
  • Bezpłatne konsultacje i wyceny kosztów naprawy.
  • Usługi w większości wykonujemy w naszym serwisie w Płocku przy ul. Padlewskiego 5, do urządzeń o wadze powyżej 30 kg dojeżdżamy na miejsce.
Naprawa drukarki HP

Co to jest i jak działa drukarka?

Zasada działania drukarki laserowej
Czy kiedykolwiek próbowałeś pisać wiązką światła? Brzmi to nieprawdopodobnie, prawda, ale właśnie to robi drukarka laserowa, kiedy tworzy obraz na kawałku papieru. Określenie "laser" kojarzy się z urządzeniem, które może przecinać kawałki metalu. Ale zastosowanie znajdują również małe lasery które są stosowane min. do odczytu dźwięku i klipów wideo z dysków w odtwarzaczach CD i DVD oraz są istotnymi elementami większości drukarek biurowych.

Kompaktowa drukarka laserowa pomimo, że wygląda trochę podobnie do atramentowej działa na zupełnie innej zasadzie. Drukarka atramentowa wykorzystuje ciepło, aby wytrysnąć krople mokrego tuszu z gorących, podobnych do strzykawki dysz, podczas gdy drukarka laserowa używa
suchego proszku zwanego tonerem oraz elektryczności statycznej do utworzenia obrazu na światłoczułym bębnie i póżniej przeniesienia go na papier. Drukarki laserowe wykorzystują te same zjawiska co kserokopiarki.

Naprawa faksów i telefaksów

Zakres napraw:

Prowadzimy pogwarancyjne naprawy faksów i telefaksów, w których wykorzystuje się technologie druku laserowego, termicznego i atramentowego. Przeprowadzamy konserwacje profilaktyczne, przeglądy okresowe oraz naprawy bieżące.

Nasze doświadczenie obejmuje:

Naprawy usterek różnego rodzaju - od zakleszczeń papieru począwszy, poprzez zacięcia dokumentu wysyłanego, złą jakość dokumentu drukowanego u odbiorcy (mimo, że urządzenie odbiorcy jest sprawne), problemy z wysyłaniem i odbiorem faxów, a także inne rzadziej spotykane usterki.

Naprawa drukarki HP

Bezpłatnie oceniamy koszty naprawy

Dział Usług Serwisowych

GODZINY PRACY:

Pon. - Pt. od 7:00 do 17:00
Sob. - nieczynne

ZAPRASZAMY DO NASZEGO PUNKTU W PŁOCKU

PRZY UL. PADLEWSKIEGO 5

mail: serwis@copi-flex.pl

tel. 24 264-00-71
tel. 24 264-35-70
tel. 24 266-45-54

WEWNĘTRZNY 103 LUB 109

tel. mob. +48 509 974 576

Dział Usług Serwisowych

GODZINY PRACY:

Pon. - Pt. od 7:00 do 17:00
Sob. - nieczynne

ZAPRASZAMY DO NASZEGO PUNKTU W PŁOCKU

PRZY UL. PADLEWSKIEGO 5

mail: serwis@copi-flex.pl

tel. 24 264-00-71
tel. 24 264-35-70
tel. 24 266-45-54

WEWNĘTRZNY 103 LUB 109

tel. mob. +48 509 974 576

Pełen zakres usług świadczonych przez nasz serwis:

Copi-Flex - Nasza średnia ocena w google to 4,4 / 5 na podstawie 100 recenzji. | Sprawdź nasze opinie, Napisz swoją recenzję

Wykorzystujemy pliki cookie. Więcej szczegółów.

Produkt został dodany do porównania.