1

2

3

Kup wybrany produkt w okresie promocyjnym.

Następnie w okresie od 0 do 30 dni od daty zakupu Wypełnij formularz zamieszczony na stronie internetowej.

Po weryfikacji wniosku w ciągu 30 dni wypłacamy Ci kwotę zwrotu przelewem bankowym.

ZYSKAJ NA JAKOŚCI!

Przeznaczone dla małych i średnich przedsiębiorstw drukarki Ricoh łączą w sobie jakość i niezawodność. Bezprzewodowe drukowanie z urządzeń mobilnych oraz wysoka prędkość drukowania przy niskich kosztach utrzymania.Dodatkowo od 01 do 31 grudnia 2018 r. wybrane modele są objęte promocją Cashback.

CASHBACK - kwoty zwrotu

SP C262DNw 215,00 ZŁ | SP C261SFNw 170,00 ZŁ | SP C262SFNw 400,00 ZŁ | SP C360DNw 260,00 ZŁ | SP 230DNw 170,00 | SP 230SFNw 215,00

SP C262DNw / SP C261SFNw / SP C262SFNw

SP 230DNw / SP 230SFNw

 • Prędkość drukowania aż do 20str./min. Kolor/Mono
 • Urządzenia wielofunkcyjne z funkcją duplex pozwalają na dwustronne skanowanie w jednym obiegu
 • Przewodowe i bezprzewodowe drukowanie z możliwością drukowania ze wszystkich urządzeń mobilnych (poprzez WiFi Direct, NFC, Mopria, Airprint oraz Google Cloud Print)
 • Unikalna Funkcja kopiowania dowodu osobistego
 • 4 w 1 modele MFP, oferujące funkcje standardowego drukowania, kopiowania, skanowania oraz faksowania
 • 4,3 calowy panel dotykowy dla łatwej obsługi
 • Modele Ricoh SP C262 posiadają ultra-wysoką wydajność tonera, dzięki temu oferują niskie koszty wydruku i oszczędności w tej klasie urządzeń.
 • Monochromatyczna drukarka A4 / MFP - 30 str./min
 • Bardzo kompaktowa (zajmuje mało miejsca)
 • Spełnia wysokie środowiskowe standardy
 • Bardzo ciche działanie
 • Łatwa w obsłudze

SP C360DNw

 • Kolorowa drukarka A4 - 30 str./min.
 • Kompaktowe urządzenie z pełną obsługą z przodu
 • WiFi w standardzie
 • Wysoka jakość obrazu (1200 x 1200 dpi)
Drukarka Mono A4 Ricoh SP...
 • Wyprzedaż!
 • Obecnie brak na stanie
Obecnie brak na stanie
Kserokopiarki, drukarki, skanery - urządzenia wielofunkcyjne

Drukarka Mono A4 Ricoh SP 230DNw

Ricoh
799,00 zł
Model SP 230DNw firmy Ricoh to kompaktowe urządzenie, które idealnie nadaje się do małych biur. Drukarka cechuje się bardzo prostą obsługą i niskim poziomem głośności w czasie pracy.
Urządzenie wielofunkcyjne...
 • Wyprzedaż!
 • Obecnie brak na stanie
Obecnie brak na stanie
Kserokopiarki, drukarki, skanery - urządzenia wielofunkcyjne

Urządzenie wielofunkcyjne Mono Ricoh SP 230SFNw

Ricoh
1 450,00 zł
SP 230SFNw to kompaktowe urządzenie wielofunkcyjne 4 w 1. Prędkość drukowania 30 str./min., prosta obsługa, automatyczne drukowanie dwustronne i kolorowe skanowanie w standardzie sprawiają, że nawet najbardziej skomplikowane zadania wykonasz szybko i bez problemów.
Kolorowa drukarka A4 Ricoh...
 • Wyprzedaż!
 • Obecnie brak na stanie
Obecnie brak na stanie
Kserokopiarki, drukarki, skanery - urządzenia wielofunkcyjne

Kolorowa drukarka A4 Ricoh SP C360DNw

Ricoh
2 013,26 zł
Kompaktowa i niezawodna drukarka przeznaczona jest dla małych biur, w których ważny jest dobry dostęp do drukarki. Dzięki niewielkim rozmiarom idealnie zmieści się na każdym biurku. Jest przyjazna dla środowiska z niskim współczynnikiem TEC i niskim poborem mocy w trybie uśpienia. Prosta w obsłudze i instalacji.
Urządzenie wielofunkcyjne...
 • Obecnie brak na stanie
Obecnie brak na stanie
Kserokopiarki, drukarki, skanery - urządzenia wielofunkcyjne

Urządzenie wielofunkcyjne Kolor Ricoh SP C261SFNw

Ricoh
1 920,00 zł
Urządzenie wielofunkcyjne SP C261SFNw idealnie sprawdzi się w małych i średnich biurach, gdzie ważna jest szybkość, ale także jakość drukowanych dokumentów.

Dział Handlowy

GODZINY PRACY:

Pon. - Pt. od 8:00 do 17:00
Sob. - nieczynne

ZAPRASZAMY DO NASZEGO PUNKTU W PŁOCKU

PRZY UL. PADLEWSKIEGO 5

mail: handel@copi-flex.pl

tel. 24 264-00-71
tel. 24 264-35-70
tel. 24 266-45-54

WEWNĘTRZNY 106, 101 LUB 121

tel. mob. +48 501 772 075

Regulamin - warunki promocji

Z zastrzeżeniem pełnego przestrzegania niniejszego Regulaminu (Warunki Promocji), promocja Ricoh Black Friday Access Cashback dotyczy zakupów nowych produktów Ricoh określonych w tabeli 1 poniżej (Produkty Objęte Promocją) dokonanych między 1 grudnia a 31 grudnia 2018 r. (Czas Trwania Promocji) we wskazanych poniżej Państwach. Wysokość nagrody w formie zwrotu gotówki (Nagroda) będzie zależna od zakupionego Produktu Objętego Promocją oraz daty zakupu zgodnie z postanowieniami pkt. 2 poniżej (Promocja).

 1. Niniejsza Promocja dostępna jest dla przedsiębiorstw zarejestrowanych w jednym z następujących państw: Polska, Hiszpania, Niemcy, Francja, Holandia i Szwajcaria (Państwa) i osób fizycznych w wieku powyżej 18 lat, będących mieszkańcami Państw (Uczestnik), którzy zakupią nowy Produkt Objęty Promocją zgodnie z warunkami zawartymi w tabeli 1 u dowolnego sprzedawcy (Sprzedawca Uczestniczący w Promocji).
 2. Aby zakwalifikować się do udziału w Promocji, Uczestnicy muszą zakupić Produkty Objęte Promocją w Czasie Trwania Promocji u Sprzedawcy Uczestniczącego w Promocji. Kwota Nagrody, do otrzymania której uprawniony będzie Uczestnik, zależy od dokładnej daty zakupu Produktu Objętego Promocją, zgodnie z postanowieniami tabeli 1 poniżej.

 3. Tabela 1 – Produkty Objęte Promocją i odpowiadające im wartości Nagrody
  Nazwa modelu Produktu Objętego PromocjąNagroda za zakupy dokonane w dniach 1.12.2018 – 31.12.2018 (czasu lokalnego)
  SP C262DNw215,00 ZL
  SP C261SFNw170,00 ZL
  SP C262SFNw400,00 ZL
  SP C360DNw260,00 ZL
  SP 230DNw170,00 ZL
  SP 230SFNw215,00 ZL
 4. Promocji nie można łączyć ani wykorzystywać w połączeniu z żadną inną ofertą lub Promocją pochodzącą od Organizatora Promocji ani jakiejkolwiek innej osoby trzeciej.
 5. Aby wziąć udział w Promocji po dokonaniu zakupu Produktu Objętego Promocją zgodnie z pkt. 2, Uczestnicy muszą odwiedzić witrynę [promotions.ricoh-europe.com] i wypełnić formularz wniosku online (Wniosek), podając wymagane informacje i załączając ważny Dowód Zakupu, nie później niż po 30 dniach od daty zakupu (Okres Składania Wniosków), co oznacza, że ostatecznym terminem składania Wniosków za zakupy dokonane 31 grudnia 2018 r. będzie godz. 23.59 (czasu lokalnego) w dniu 30 stycznia 2019 r. Dla uniknięcia wątpliwości data zakupu będzie liczona jako dzień 1 (pierwszy).
 6. Uczestnik zostanie powiadomiony o weryfikacji Wniosku wiadomością e-mail w terminie 5 dni (Weryfikacja Wniosku).
 7. Jeżeli Wniosek zostanie uznany za niepoprawnie złożony, Uczestnik zostanie powiadomiony o tym na adres e-mail podany podczas procesu składania Wniosku w ciągu 5 dni od złożenia Wniosku (Email z Powiadomieniem). Jeżeli Uczestnik nie otrzyma E-maila z Powiadomieniem w ciągu 5 dni od złożenia Wniosku, wyłącznym obowiązkiem Uczestnika będzie skontaktowanie się z Organizatorem Promocji pod adresem: help@ricoh-promotions.com. Nieskontaktowanie się w tej sprawie spowoduje odrzucenie Wniosku Uczestnika.
 8. Uczestnicy będą mieli 7 dni od daty otrzymania E-maila z Powiadomieniem na przekazanie wymaganych informacji. Jeżeli Uczestnik nie przekaże wyżej wymienionych informacji w tym terminie, wówczas jego Wniosek zostanie uznany jako nieważny, a Uczestnik nie będzie się już kwalifikował do otrzymania Nagrody.
 9. Jeden Uczestnik może złożyć maksymalnie 10 Wniosków. Zakup jednego Produktu Objętego Promocją upoważnia do złożenia 1 Wniosku.
 10. Zakładając pełne przestrzeganie niniejszego Regulaminu Promocji, Organizator Promocji wypłaci Uczestnikowi wartość Nagrody zgodnie z tabelą 1 w walucie lokalnej w ciągu 28 dni od Weryfikacji Wniosku.
 11. Nagrody zawierają wszelkie podatki. Jeżeli Nagroda stanowi korzyść objętą opodatkowaniem, wówczas odpowiedzialność za wszelkie zobowiązania podatkowe ponosi Uczestnik.
 12. Realizując proces składania Wniosku, Uczestnicy potwierdzają akceptację niniejszego Regulaminu Promocji.
 13. Zwrot Produktów Objętych Promocją po złożeniu Wniosku odbiera Uczestnikowi prawo do otrzymania Nagrody.
 14. Oferta nie dotyczy pracowników firmy Ricoh, jej agentów, dystrybutorów, odsprzedawców ani osób związanych z Promocją. Wnioski mogą być składane wyłącznie przez Uczestników będących użytkownikami końcowymi. Osoby trzecie nie mogą składać Wniosków w imieniu swoich klientów.
 15. Pytania dotyczące statusu Wniosku należy przesyłać e-mailem na adres: help@ricohpromotions.com.
 16. Organizator Promocji zastrzega sobie prawo do odrzucania niekompletnych, niewłaściwych, zmodyfikowanych lub nieczytelnych Wniosków.
 17. Organizator Promocji nie ponosi odpowiedzialności za żadne awarie techniczne, awarie sprzętu, oprogramowania, serwerów, strony internetowej ani za inne awarie lub uszkodzenia dowolnego rodzaju, w zakresie, w jakim uniemożliwia to Uczestnikowilub w inny sposób utrudnia mu udział w Promocji.
 18. Przesłanie fałszywej, błędnej lub nieprawdziwej dokumentacji może skutkować wykluczeniem z tej Promocji oraz z przyszłych Promocji firmy Ricoh, a także może skutkować pociągnięciem wnioskodawcy do odpowiedzialności.
 19. Organizator Promocji może uznać Promocję za nieważną, jeżeli zostanie ona opodatkowana, uregulowana, zakazana lub ograniczona obowiązującym prawem.
 20. Decyzje Organizatora Promocji dotyczące wszelkich aspektów regulaminu Promocji są ostateczne i wiążące.
 21. Ricoh zastrzega sobie prawo do zmiany lub anulowania warunków niniejszej Promocji bez uprzedzenia.
 22. Organizator Promocji: Ricoh Europe (Netherlands) B.V. Prof. W. H. Keesomlaan 1, 1183 DJ Amstelveen Holandia (adres pocztowy: P.O. Box 114, 1180 AC Amstelveen).
 23. O ile nie określono inaczej w niniejszym Regulaminie Promocji lub w uzasadnionym celu prowadzenia Promocji, dane i informacje podane przez Uczestnika podczas dołączania do udziału w Promocji lub składania Wniosku o Nagrodę nie będą wykorzystywane w żadnych celach promocyjnych ani nie będą przekazywane osobom trzecim. Wszystkie dane będą przechowywane i przetwarzane zgodnie z polityką prywatności Organizatora Promocji, dostępną pod adresem: https://www.ricoh-europe.com/privacy-policy.html
 24. Niniejsza Promocja podlega przepisom prawa Anglii i Walii. W przypadku sporów dotyczących niniejszego Regulaminu Promocji angielska wersja dokumentu dostępna TUTAJ ma moc przeważającą.

Wykorzystujemy pliki cookie. Więcej szczegółów.

Produkt został dodany do porównania.