Kasa fiskalna ONLINE Datecs WP-25...

Kasa fiskalna ONLINE Datecs WP-25 GPRS Pakiet na 3 lata

Towar dostępny w magazynie centralnym
1 900,00 zł
Brutto

Kasa dla handlu i usług.
Baza towarowa 16 000 PLU.
Programowalne klawisze funkcyjne.
Czytelny wyświetlacz operatora.
Logo graficzne na paragonie.
Wymiana papieru typu „WRZUĆ I PRACUJ”.
Akumulator Li-Ion 7.4 V/2000mAh.
Współpraca z terminalem płatniczym.
Współpraca z Centralnym Repozytorium Kas.

Programowanie kasy, szkolenie oraz fiskalizacja w cenie!

 

Ogólne informacje:

Kasa fiskalna online DATECS WP-25 została zaprojektowana do pracy w małym punkcie sprzedaży wszędzie tam gdzie miejsce jest bardzo ograniczone.

Potwierdzony badaniami zakres temperatury pracy pozwala użytkować urządzenie przy -5°C. Ergonomię pracy zapewniają duże klawisze oraz czytelny trzyliniowy wyświetlacz, umożliwiający komfortową obsługę klienta, przeglądanie zawartości paragonu oraz kontrolę statusu kasy – stan naładowania baterii, połączenie z siecią, data i godzina.

System wymiany papieru typu „WRZUĆ I PRACUJ” sprawia, że obsługa kasy jest jeszcze prostsza nawet dla początkującego użytkownika.

Zastosowany w standardzie interfejs LAN oraz opcjonalne wewnętrzne moduły komunikacji bezprzewodowej zapewniają dostęp do sieci internetowej z dowolnego miejsca, w którym znajdziemy się w zasięgu sieci GSM.

Kasa fiskalna doskonale nadaje się do małych sklepów i placówek usługowych - gabinety lekarskie i stomatologiczne, salony fryzjerskie, kosmetyczne i kosmetologiczne, kioski, małe sklepy spożywcze, piekarnie, cukiernie, sklepy odzieżowe.

Funkcje wydruku zamówień znajda zastosowanie w lodziarniach, barach szybkiej obsługi, smażalniach, bistro barach itp. Kasa znajduje zastosowanie przy sprzedaży węgla, brykietu i podobnych paliw stałych wytwarzanych z węgla, węgla brunatnego, koksu i półkoksu przeznaczonych do celów opałowych.

Rodzaj urządzenia
Kasy fiskalne ONLINE
Funkcje dodatkowe
Współpracuje z terminalem płatniczym
2 szt.
Brak opini

Zobacz także

Wykorzystujemy pliki cookie. Więcej szczegółów.

Produkt został dodany do porównania.