• -250,00 zł
Kasa fiskalna Novitus One ONLINE Wifi

Kasa fiskalna Novitus One ONLINE Wifi

Towar dostępny w magazynie centralnym
2 250,00 zł 2 500,00 zł -250,00 zł
Brutto

Nowa bardzo ciekawa funkcjonalność. Kasa One Online jest wyposażona w 5-calowy, pokryty hartowaną szybką panel dotykowy, różnego typu złącza komunikacyjne, praktyczny mechanizm drukujący oraz wydajną baterię. Urządzenie oferuje także współpracę z terminalami płatniczymi i korzystanie z aplikacji NoviCloud.

Programowani kasy, szkolenie oraz fiskalizacja w cenie!

Produkt dostępny na zamówienie.

 

Ogólne informacje:

Zgodna z wymogami online

One Online to nowoczesne urządzenie, które spełnia kryteria systemu online. Ten model już w standardzie może współpracować z terminalami do kart płatniczych oraz przesyłać dane do Centralnego Repozytorium Kas. Dodatkowo, Novitus One Online da się w prosty sposób rozbudować o dodatkowe interfejsy komunikacyjne. W podstawowej konfiguracji kasa nawiązuje połączenie z Repozytorium przez Ethernet, zaś w rozszerzonej - też przy pomocy modułu Wi-Fi lub modemu GSM.

Panel dotykowy jak w smartfonie

Kasa Novitus przypomina nowoczesne smartfony nie tylko za sprawą kompaktowej i poręcznej obudowy. To urządzenie posiada m.in. kolorowy, 5-calowy panel dotykowy, który wyświetla wszystkie treści w wysokiej rozdzielczości 720 x 1 280 pikseli. Obsługa kasy fiskalnej One Online jest więc bardzo zbliżona do codziennego używania smartfona. Ponadto, ekran tego urządzenia pokryto warstwą hartowanej szyby, która zabezpiecza panel dotykowy przed zarysowaniem. W kasie fiskalnej od Novitus znajduje się także wyrazisty przejrzysty wyświetlacz nabywcy, zapewniający klientom dostęp do komunikatów na temat przebiegu każdej transakcji.

Sam ustawisz zakres wyświetlanych funkcji

One Online to kasa fiskalna, która działa w oparciu o szeroko rozpowszechniony system operacyjny Android. Dzięki temu szybko odnajdziesz się w rozbudowanej funkcjonalności tego urządzenia. Zyskasz również dostęp do wielu praktycznych aplikacji, m.in. poczty e-mail, przeglądarki internetowej, kalendarza i kalkulatora. Co więcej, kasa Novitus One Online umożliwi Ci ustawienie nawet 6 paneli przycisków - wraz ze wskazanym zakresem wyświetlanych funkcji lub elementów asortymentu oraz zdefiniowaną kolorystyką interfejsu operatora.

Aplikacja chmurowa dla Twojego biznesu!

Po zamówieniu tej kasy fiskalnej zyskasz dostęp do praktycznej infrastruktury informatycznej. One Online zapewni Ci bowiem korzystanie z aplikacji chmurowej NoviCloud, która działa za pośrednictwem przeglądarki internetowej. Wspomniane narzędzie posłuży Ci nie tylko do archiwizowania bazy danych urządzenia. NoviCloud pozwala też na zdalne zarządzanie kasą fiskalną One Online, kontrolowanie magazynu czy tworzenie raportów i analiz na temat sprzedaży. Zainwestuj w innowacyjne rozwiązanie technologiczne marki Novitus!

Jednoznaczna identyfikacja nieograniczonej liczby PLU

Kasa One Online zaoferuje Ci wszechstronne zarządzanie firmowym asortymentem. W przypadku tego urządzenia do Twojej dyspozycji będzie np. nieograniczona pojemność bazy PLU. Poza tym, kasa fiskalna marki Novitus pozwala na zaprogramowanie dowolnej liczby grup towarowych, rabatów i narzutów czy użytkowników (wraz z konkretnymi uprawnieniami). Żadnym wyzwaniem nie będzie również jednoznaczne identyfikowanie produktów i usług na paragonach dla klientów. Novitus One Online zagwarantuje, że w nazwie każdej pozycji PLU znajdzie się maksymalnie do 40 znaków.

Idealna do rozbudowanego systemu sprzedaży

Chcesz wdrożyć kasę rejestrująca, która sprawdzi się w dużym systemie? Novitus One Online będzie idealnym wyborem! To urządzenie posiada zróżnicowane interfejsy komunikacyjne, w tym porty typu RS-232, USB oraz wejście Ethernet. Model One Online zapewnia więc współpracę z komputerem, czytnikiem kodów kreskowych, drukarką zamówień, wagą czy terminalem płatniczym. Oprócz tego, po zastosowaniu opcjonalnych modułów komunikacyjnych, np. Bluetooth, kasa fiskalna Novitus zapewni też bezprzewodową łączność z innymi elementami Twojego systemu.

Bezpieczeństwo i wygoda dzięki pamięci chronionej

Urządzenie od Novitus pod wieloma względami zautomatyzuje wykonywanie zadań w Twoim przedsiębiorstwie. Kasa posiada m.in. wbudowaną pamięć chronioną, która zapisuje dane na temat ewidencji, w tym kopie paragonów. Urządzenie nie wymaga więc przechowywania takich dokumentów w formie papierowej. One Online zapewnia również łatwy dostęp do zarchiwizowanych danych czy nawet błyskawiczny wydruk kopii konkretnego paragonu, np. w celu sprawdzenia zarejestrowanej transakcji. Postaw na komfort pracy - z kasą marki Novitus to proste!

Szybko wystawi paragony, faktury i dokumenty niefiskalne

Za sprawą tej kasy rejestrującej będziesz mógł wystawiać zarówno paragony dla klientów indywidualnych, jak i wiele innego rodzaju wydruków, m.in. faktury czy dokumenty niefiskalne. Model One Online został bowiem wyposażony w wytrzymały, łatwy w obsłudze i funkcjonalny mechanizm termiczny. W związku z tym, instalacja rolki papieru w urządzeniu zajmuje dosłownie chwilę, a gdy pojawi się taka potrzeba - kasa wystawi np. paragon zawierający NIP nabywcy, który skorzystał z usług Twojego przedsiębiorstwa.

5 wersji kolorystycznych - Ty wybierasz!

Novitus One Online możesz dopasować do swoich oczekiwań także pod względem kolorystyki obudowy. Kasa jest dostępna w 5 wariantach: białym, czarnym, czarno-białym, biało-szarym lub czarno-pomarańczowym. Oprócz tego, konstrukcja urządzenia wyróżnia się zarówno szczelnością i dużą odpornością na intensywne użytkowanie, jak i niewielkimi gabarytami. Wymiary tego modelu wynoszą zaledwie 92 x 207 x 51 mm (szerokość, głębokość, wysokość). Oto wielofunkcyjna, atrakcyjna wizualnie i jednocześnie komfortowa w obsłudze technologia. Oto kasa fiskalna One Online!

Rodzaj urządzenia
Kasy fiskalne ONLINE
Funkcje dodatkowe
Drukuje NIP nabywcy na paragonie
Drukuje faktury VAT
Współpracuje z terminalem płatniczym
1 szt.
Brak opini

Zobacz także

Wykorzystujemy pliki cookie. Więcej szczegółów.

Produkt został dodany do porównania.