• Obecnie brak na stanie
Drukarka Fiskalna Novitus DEON ONLINE

Drukarka Fiskalna Novitus DEON ONLINE

Obecnie brak na stanie
3 100,00 zł
Brutto

Deon Online to bogata funkcjonalność i bardzo wytrzymała konstrukcja. Urządzenie wyposażono w podświetlaną klawiaturę i graficzne ekrany LCD. Poza tym, Novitus Deon Online pozwala na obsługę do 1 000 000 pozycji towarowych. Ta drukarka umożliwi Ci również wysyłanie danych do Centralnego Repozytorium Kas i przechowywanie kopii dokumentów w pamięci chronionej.

Programowanie kasy, szkolenie oraz fiskalizacja w cenie!

Produkt dostępny na zamówienie.

 

Ogólne informacje:

Drukarka online, która komunikuje się z serwerami CRK

Transmitowanie informacji do Centralnego Repozytorium Kas to ważna funkcjonalność każdego urządzenia fiskalnego online. Takie rozwiązanie techniczne znajdziesz także w drukarce Novitus! Ponadto, model Deon Online może współpracować z CRK zarówno przewodowo (przez interfejs Ethernet), jak i bezprzewodowo - po zastosowaniu modułu Wi-Fi lub modemu GSM. Już dziś sięgnij po wielozadaniową drukarkę, dzięki której spełnisz wymogi systemu online!

Stworzona z myślą o pracy w systemie sprzedaży

Kompaktowe gabaryty nie sprawiają wcale, że model Deon Online nie poradzi sobie w firmowym systemie. Ta niewielka drukarka fiskalna znajduje zastosowanie nawet w dużych rozwiązaniach do zarządzania handlem. Deon Online nie tylko posiada kilka portów przewodowych (RS-232, USB, Ethernet), ale także zróżnicowane protokoły komunikacyjne. W związku z tym, drukarka rejestrująca Novitus współpracuje z wieloma komputerami i popularnymi programami sprzedażowymi. Ponadto, urządzenie może zostać rozbudowane o interfejs Wi-Fi lub Bluetooth, co zaoferuje bezprzewodowe połączenie z innymi elementami rozwiązania systemowego.

Archiwizuje firmową dokumentację w pamięci chronionej

Drukarka Deon Online archiwizuje dane o prowadzonej ewidencji w formie cyfrowej. Urządzenie wykorzystuje w tym celu pamięć chronioną, która automatycznie zapisuje ważne informacje - bez udziału kasjera. Poza skutecznym zabezpieczeniem danych, Deon Online oferuje również ich wydruk oraz łatwe przeglądanie. Sprawdzenie dokumentacji jest możliwe m.in. za pośrednictwem aplikacji od Novitus, którą zyskasz w zestawie z tą drukarką.

1 000 000 pozycji PLU w bazie towarowej

Poszukujesz drukarki, która radzi sobie nawet z obsługą niezwykle rozbudowanego asortymentu? Novitus Deon Online jest przygotowana na takie wyzwania! Urządzenie obsłuży do 1 000 000 towarów i usług, które wcześniej zapiszesz w programie sprzedażowym. Drukarka Deon Online zadba także o to, aby wszystkie PLU zostały precyzyjnie zidentyfikowane na wystawianych paragonach. Umieszczane na wspomnianych dokumentach pozycje towarowe mogą mieć 40-znakowe nazwy oraz 3 linie opisu.

Elegancki design i solidna obudowa

Deon Online jest jedną z najmniejszych i najlżejszych drukarek rejestrujących, jakie możesz wdrożyć w swojej firmie. Wymiary tego urządzenia wynoszą tylko 94 x 58 x 229 mm (szerokość, wysokość, głębokość), zaś jego waga to jedynie 0,65 kg. Model Deon Online sprawdzi się więc doskonale zarówno w małych i średnich placówkach stacjonarnych, jak i w czasie mobilnego obsługiwania klientów. Co więcej, drukarka od Novitus wyróżnia się estetycznym wyglądem i solidną konstrukcją. Poza szczelną i wytrzymałą obudową, w urządzeniu obecna jest także klawiatura z nakładką, która chroni ważne podzespoły przed szkodliwym wpływem czynników zewnętrznych.

Wydajna i wszechstronna technologia wydruku termicznego

W przypadku Deon Online emitowanie wszystkich dokumentów odbywa się przy pomocy wydajnego i przyjaznego w obsłudze mechanizmu Fujitsu FTP 628 typu „clamshell”. Technologia ta nie tylko błyskawicznie wystawia różnorodne wydruki oraz zapewnia łatwą wymianę rolki (na zasadzie „wrzuć i pracuj”), ale także wyróżnia się przydatną funkcjonalnością. Co za tym idzie, Deon Online jest w stanie wydrukować m.in. paragon z logo marki w nagłówku i NIP-em klienta w części fiskalnej dowodu sprzedaży.

Alfanumeryczna klawiatura i wyraziste ekrany LCD

W Novitus Deon Online obecna jest alfanumeryczna klawiatura z 23 klawiszami, która pozwala na sprawne i wygodne korzystanie z rozbudowanego menu sprzedawcy. Dzięki niej można np. szybko wystawić raport dobowy bądź miesięczny. Urządzenie posiada także 2 czarno-białe, graficzne ekrany LCD, wyświetlające komunikaty w rozdzielczości 192 x 48 pikseli. Czytelne informacje o przebiegu obsługi są więc łatwo dostępne zarówno dla operatora drukarki fiskalnej Novitus, jak i dla klientów.

Wystawi nawet 3 000 paragonów fiskalnych na zasilaniu akumulatorowym

Akumulator obecny w Deon Online zagwarantuje Ci długi czas pracy na zasilaniu bateryjnym. Po jego pełnym naładowaniu, urządzenie będzie w stanie wystawić do 3 000 paragonów fiskalnych. A nie są to wszystkie zalety tego ogniwa drukarki! Dzięki zaawansowanemu systemowi "usypiania" funkcji, które nie są używane, Deon Online zapewnia niewielkie zużycie energii. Akumulator tego modelu wykonano również w formie pakietu i może zostać w dowolnej chwili odpięty od urządzenia. Wspomniane rozwiązanie sprawia, że da się korzystać z opcjonalnej, zapasowej baterii, podczas gdy podstawowa będzie podłączona do zasilania poza drukarką.

Rodzaj urządzenia
Drukarki fiskalne ONLINE
Brak opini

Zobacz także

Wykorzystujemy pliki cookie. Więcej szczegółów.

Produkt został dodany do porównania.