• Obecnie brak na stanie
Kasa fiskalna Novitus Next ONLINE

Kasa fiskalna Novitus Next ONLINE

Obecnie brak na stanie
2 990,00 zł
Brutto

Bardzo mocne podzespoły, zaawansowane funkcje, wbudowany tablet z 7-calowym ekranem dotykowym i systemem operacyjnym Android. Next Online to także: przyjazny mechanizm drukarki termicznej oraz wytrzymały akumulator. Urządzenie zapewnia skonfigurowanie nieograniczonej liczby produktów lub usług w bazie PLU, wysyłanie danych do Centralnego Repozytorium Kas, współpracę z terminalami płatniczymi czy dostęp do aplikacji NoviCloud.

Cena dotyczy kasy fiskalnej (LAN). Możliwość dokupienia opcji WIFI lub GPRS. 

Programowanie kasy, szkolenie oraz fiskalizacja w cenie!

 

Ogólne informacje:

Zaawansowana funkcjonalność kasy online

Urządzenie rejestrujące zostało wyposażone w pełną funkcjonalność, jakiej należy oczekiwać od kasy fiskalnej online. Model od Novitus zapewnia m.in. płynną komunikację z różnego rodzaju terminalami do kart płatniczych. Co więcej, Next Online umożliwia transmitowanie informacji do Centralnego Repozytorium Kas. W wariancie standardowym łączność z CRK odbywa się przy zastosowaniu portu komunikacyjnego Ethernet (po podłączeniu do sieci LAN). Kasę rejestrującą online marki Novitus można jednak wzbogacić o moduł Wi-Fi bądź modem GSM, gwarantujące bezprzewodową transmisję danych.

Wbudowany tablet z obszernym panelem dotykowym

Model Next Online stanowi kompleksową integrację kasy fiskalnej oraz tabletu z kolorowym panelem dotykowym. Ekran tego urządzenia ma wielkość 7", działa w rozdzielczości 480 x 800 pikseli i zapewnia indywidualne zdefiniowanie wyglądu interfejsu użytkownika, m.in. w zakresie wyświetlanych funkcji i kolorystyki. W rezultacie, model Next Online jest nie tylko intuicyjny, ale także przyjazny w obsłudze. Co więcej, kasę od Novitus wyposażono w graficzny ekran klienta, informujący nabywcę o przebiegu obsługi, oraz "tradycyjną" klawiaturę z 20 przyciskami.

Ultrawydajne podzespoły i system operacyjny Android

W tej kasie fiskalnej Novitus zastosowano bardzo wydajne podzespoły, które zapewniają błyskawiczne wykonywanie firmowych obowiązków. Next Online została wyposażona przede wszystkim w procesor 2 x 1 000 MHz + 524 MHz, 1 024 + 256 MB pamięci RAM oraz 4 096 + 4 096 MB pamięci Flash. Poza tym, kasa działa w oparciu o przyjazny i doskonale znany system operacyjny Android. Novitus Next Online oferuje więc dostęp do praktycznych aplikacji na urządzenia przenośne, m.in. przeglądarki internetowej, poczty elektronicznej czy kalendarza. Kasa odznacza się także bogatą funkcjonalnością w zakresie raportowania i analizowania sprzedaży oraz umożliwia wysyłanie danych na wskazany wcześniej adres e-mail.

Baza towarowa, w której zapiszesz dowolną liczbę pozycji PLU

Składając zamówienie na tę kasę online, nie musisz zastanawiać się nad tym, czy urządzenie pozwoli na obsługę wszystkich elementów Twojego asortymentu. Next Online gwarantuje skonfigurowanie dowolnej liczby pozycji w bazie PLU! To urządzenie nie stawia też ograniczeń w zakresie zdefiniowania grup towarowych, operatorów lub rabatów. Co więcej, kasa fiskalna od Novitus zapewnia precyzyjne identyfikowanie PLU na wystawianych paragonach. Wszystkie produkty lub usługi mogą mieć nazwy o maksymalnej długości do 40 znaków.

Przechowuj dane biznesu w chmurze

Nowatorskim i praktycznym rozwiązaniem, z którego mogą korzystać użytkownicy modelu Next Online, jest aplikacja działająca w przeglądarce internetowej - NoviCloud. Pozwala ona na przechowywanie bazy danych oraz zarządzanie działalnością z dowolnego miejsca w trybie online. Za pomocą aplikacji chmurowej można m.in. definiować pozycje towarowe, monitorować punkty handlowo-usługowe, analizować sprzedaż czy też sprawdzać stan magazynu. Wykonywanie różnych zadań prawdopodobnie jeszcze nigdy nie było tak wygodne!

Cyfrowa archiwizacja firmowej dokumentacji w pamięci chronionej

Next Online to kasa z wbudowaną pamięcią chronioną. Takie rozwiązanie zapewnia cyfrowy zapis ważnych danych, m.in. kopii paragonów. Co ważne, pamięć chroniona tego urządzenia gwarantuje skuteczne zabezpieczenie dokumentacji oraz oferuje prosty dostęp do zgromadzonych informacji. Użytkownik kasy Novitus Next Online może nie tylko w dowolnej chwili sprawdzić zarchiwizowane dane, ale też wydrukować je lub szybko wykonać ich dodatkowy backup, np. na komputerze.

Szeroki wybór interfejsów komunikacyjnych

Next Online radzi sobie znakomicie nawet w dużych rozwiązaniach systemowych, w których funkcjonują m.in. komputery, czytniki kodów kreskowych, drukarki paragonowe, wagi elektroniczne czy terminale płatnicze. Wszystko za sprawą obsługi szerokiego zakresu portów komunikacyjnych. Kasa fiskalna posiada następujące złącza: 3 x RS-232, USB host, USB OTG, Ethernet, Micro HDMI oraz audio. Dodatkowo, można ją z łatwością rozbudować o zewnętrzne moduły - Bluetooth lub Wi-Fi - zapewniające także bezprzewodową łączność z różnymi urządzeniami.

Funkcjonalna i łatwa w obsłudze technologia wydruku

Jednym z ważnych atutów kasy fiskalnej Next Online jest również przyjazny w obsłudze mechanizm termiczny z wbudowanym obcinaczem. Urządzenie zapewnia nie tylko szybki wydruk, ale także wydawanie klientom precyzyjnie odciętych dokumentów. Oprócz tego, Next Online umożliwia wystawianie różnego typu dowodów sprzedaży, w tym faktur, ustawienie logo firmy w nagłówku paragonu czy umieszczenie NIP-u nabywcy w części fiskalnej wspomnianego dokumentu.

Rodzaj urządzenia
Kasy fiskalne ONLINE
Funkcje dodatkowe
Drukuje NIP nabywcy na paragonie
Drukuje faktury VAT
Współpracuje z terminalem płatniczym
Brak opini

Zobacz także

Wykorzystujemy pliki cookie. Więcej szczegółów.

Produkt został dodany do porównania.